Nadruki

ikony-07

Oferta usług naszej firmy z Warszawy zajmującej się produkcją nośników pamięci obejmuje między innymi wykonywanie nadruków na płytach CD i DVD. W tym celu wykorzystywane są przez nas nowoczesne metody gwarantujące trwałość nadruku naniesionego na płyty CD i DVD oraz jego perfekcyjną jakość. Aby w pełni sprostać indywidualnym potrzebom każdego z naszych klientów, proponujemy kilka różnych rozwiązań związanych z nadrukami na płytach CD i DVD, a także fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszego z nich.

Nadruk na płytach DVD i CD powinien być wykonany w technologii, która zapewni efekt zgodny z oczekiwaniami zamawiającego. Drukowanie na płytach CD lub DVD wykorzystywane jest w różnych dziedzinach do celów:

  • komercyjnych,
  • promocyjnych,
  • reklamowych,
  • informacyjnych itd.

Jeżeli dodatkowo zależy nam na oszczędności, podczas podejmowania decyzji dotyczącej wyboru metody, jaką naniesiony zostanie nadruk na CD lub DVD, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim istotne jest to, jak duży nakład płyt planujemy oraz na jak dobrej jakości obrazie nam zależy. Istotne okaże się także późniejsze przeznaczenie nośnika zdobionego nadrukiem (użytek własny lub sprzedaż). W zależności od Państwa potrzeb pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Drukowanie na płytach DVD i CD to specjalność naszej firmy w Warszawie.

 

Nasza oferta obejmuje nadruki na CD i DVD w technologiach:

 

Nadruk „ink-jet 

Nadruki na CD i DVD wykonywane metodą Ink-Jet, polecane są przez nas przy niewielkich nakładach. Obraz uzyskiwany na nośniku cechuje się fotograficzną dokładnością, znakomitymi przejściami tonalnymi oraz dobrym odwzorowaniem kolorów. Ink-jet printing to metoda wielokolorowego nadruku na płytach DVD i CD, opłacalna przy małych nakładach (nie ma potrzeby robienia przygotowalni jak w przypadku druku offsetowego), co bezpośrednio wpływa na obniżenie kosztów nadruku.

Nadruk sitodrukowy i offsetowy

Jeśli zaś mowa o większych nakładach, najbardziej opłacalny okaże się wybór sitodrukowych lub offsetowych nadruków na płytach DVD i CD. Te nadruki na płytach wykonywane są w kolorach pantonowych (od 1- 6 kolorów) lub w CMYK. Gwarantują duże nasycenie barw, wysoką estetykę obrazu oraz trwałość. Drukowanie na płytach CD lub DVD sitodrukiem lub offsetem sprawdzi się zwłaszcza w przypadku projektów zawierających grafikę wektorową. Przy zastosowaniu obu metod nadruk na płytach CD i DVD jest wysokiej jakości..

 

Ciągle zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej wykonać drukowanie na płytach DVD lub CD? Zależy ci na profesjonalnym wyglądzie nadruku na CD? Skorzystaj z naszej pomocy. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze metody drukowania na płytach CD i DVD.

Zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami technicznymi jakie powinny spełniać dostarczane do nas materiały, aby można było na nich wykonać nadruki. – Wszelki potrzebne informacje dostępne są w dziale Specyfikacje ..