Nadruki

ikony-07

Oferta usług naszej firmy z Warszawy zajmującej się produkcją nośników pamięci obejmuje między innymi wykonywanie nadruków na płytach CD i DVD. W tym celu wykorzystywane są przez nas nowoczesne metody gwarantujące trwałość grafiki znajdującej się na krążku oraz jej perfekcyjną jakość. Aby w pełni sprostać indywidualnym potrzebom każdego z naszych Klientów, proponujemy kilka różnych rozwiązań związanych z technologią nanoszenia druku na optyczne nośniki danych, a także fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszego z nich.

Nadruki na DVD i CD powinny być wykonane w technologii, która zapewni efekt zgodny z oczekiwaniami zamawiającego. Usługi te mają szerokie zastosowanie i wykorzystywane są między innymi do celów:

  • komercyjnych,
  • promocyjnych,
  • reklamowych,
  • informacyjnych itd.

Jeżeli dodatkowo zależy nam na oszczędności, podczas podejmowania decyzji dotyczącej wyboru metody, jaką naniesiona zostanie grafika na nośnikach kompaktowych, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim istotne jest to, jak duży nakład płyt planujemy oraz na jak dobrej jakości obrazie nam zależy. Istotne okaże się także późniejsze przeznaczenie nośnika zdobionego nadrukiem (użytek własny lub sprzedaż). W zależności od Państwa potrzeb pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Nadruki na płytach DVD i CD to specjalność firmy GN z Warszawy.

 

Nasza oferta obejmuje następujące technologie druku:

 

 Metoda „INK-JET”

Nadruki na CD i DVD wykonywane metodą Ink-Jet, polecane są przez nas przy niewielkich nakładach. Obraz uzyskiwany na nośniku cechuje się fotograficzną dokładnością, znakomitymi przejściami tonalnymi oraz dobrym odwzorowaniem kolorów. Ink-jet printing to metoda wielokolorowego nadruku na płytach DVD i CD, opłacalna przy małych nakładach (nie ma potrzeby robienia przygotowalni jak w przypadku druku offsetowego), co bezpośrednio wpływa na obniżenie kosztów nadruku.

 Technologia sitodrukowa i offsetowa

Jeśli zaś mowa o większych nakładach, najbardziej opłacalny okaże się wybór sitodrukowych lub offsetowych metod. W tym przypadku druk wykonywany jest w kolorach pantonowych (od 1 do 6 kolorów) lub w CMYK. Gwarantują one duże nasycenie barw, wysoką estetykę obrazu oraz trwałość. Ta technologia sprawdzi się zwłaszcza w przypadku projektów zawierających grafikę wektorową. Niezależnie od wybranej palety barw zawsze można liczyć na najwyższą jakość grafiki znajdującej się na nośniku danych.

 

Ciągle zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej wykonać drukowanie na płytach DVD lub CD? Zależy ci na profesjonalnym wyglądzie nadruku na CD? Skorzystaj z naszej pomocy. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze metody drukowania na płytach CD i DVD.

Zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami technicznymi jakie powinny spełniać dostarczane do nas materiały, aby można było na nich wykonać nadruki. – Wszelki potrzebne informacje dostępne są w dziale Specyfikacje ..