Opakowania

g16987

Opakowania na płyty

Szukasz opakowań na CD wykonanych z różnych materiałów? Potrzebujesz zapakować CD w specjalnej kopercie na płyty?

Aby nośniki cyfrowe na długo zachowały swoją trwałość, potrzebne będą odpowiednie opakowania na CD i DVD, chroniące płytę przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, w tym chociażby zarysowaniami mogącymi przyczynić się do uniemożliwienia prawidłowego odtworzenia zawartych na niej danych. Dlatego opakowania do płyt są jednymi z oferowanych przez nas produktów.

Koperty na płyty i klasyczne opakowania plastikowe
Wśród usług naszej firmy obok tworzenia nadruków na CD, DVD i kopiowania nośników znajduje się także pakowanie płyt. Ponieważ potrzeby naszych klientów są różne, tak samo jak i przeznaczenie zamawianych przez nich produktów, oferujemy kilka rodzajów opakowań na płyty, między innymi szeroki wybór kopert kartonowych, ekopacków, digipacków i klasycznych opakowań z tworzyw sztucznych. Produkowane przez nas opakowania na płyty CD i DVD, w tym koperty na płyty takie jak koperty kartonowe, łączą funkcjonalność z estetyką wykonania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań do płyt, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią posłużą Państwu fachową radą z zakresu produkcji płyt CD oraz DVD.