Tłoczenie płyt CD cennik

Tłoczenie płyt CD – cennik

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty GN, którą wyróżniają doskonała jakość i niskie ceny realizacji. Zamawiając u nas tłoczenie płyt, gwarantujemy, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane szybko i sprawnie. Nasi pracownicy dopasują Twoje wymagania do potrzeb, a także pomogą wybrać optymalny wariant, biorąc pod uwagę budżet i dodatkowe usługi wchodzące w skład produkcji.
Dowiedz się więcej i sprawdź specyfikacje. Napisz, czego oczekujesz i co chciałbyś z nami zrealizować. Zapytaj o koszty i oszczędzaj dzięki profesjonalnemu tłoczeniu płyt w GN.

 

Tłoczenie płyt – sprawdź koszt i czas realizacji

Decydując się na zamówienie w GN zapoznaj się dokładnie z cennikiem i kosztami realizacji. W przypadku zamówienia dużego nakładu oraz dodatkowych usług (nadruk, opakowanie, pakowanie lub inne) czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Jeżeli decydujesz się na nadruk na płytach metodą ink-jet (drukowania natryskowego), dostarcz projekt graficzny w dowolnie wybranym przez siebie formacie – jpg. lub TIFF (Tagged Image File Format). Pamiętaj, aby zdjęcia lub logotypy zapisać w rozdzielczości 300 dpi.
Nadruk metodą sitodruku lub offsetową prześlij w formacie PDF (CMYK / PANTONE). Podobnie jak w przypadku druku natryskowego, obrazy zapisz w rozdzielczości 300 dpi.
Dowiedz się więcej na temat specyfikacji nadruku lub kopiowania.

Poniżej przedstawiamy Państwu orientacyjny cennik z kwotami netto (VAT 23%):

Typ Nakład (ilość szt.) Cena netto (PLN)

Płyta CD tłoczona w kopercie kartonowej

2000 1,51
5000 1,35

Płyta DVD tłoczona w kopercie kartonowej

2000 1,71
5000 1,50

Płyta CD tłoczona w digipacku 4P

2000 2,41
5000 2,23

Płyta DVD tłoczona w digipacku 4P

2000 2,61
5000 2,38

Płyta CD –r (z nadrukiem cyfra, inkjat, kopiowana)

100 2,30
200 2,15
500 1,65

Płyta DVDr (z nadrukiem cyfra, inkjat, kopiowana)

100 2,50
200 2,35
500 1,85

Sprawny proces produkcji – jak przeprowadzić?

Jeżeli chcesz, aby realizacja przebiegła w sposób sprawny i bezproblemowy, zapoznaj się z wytycznymi. Poniżej przedstawiamy instrukcję, dzięki której cały proces przebiegnie bez zakłóceń.

  1. Złóż zamówienie wcześniej. Nie czekaj z realizacją do ostatniego momentu. Jeżeli Twoje zamówienie ma związek z wydarzeniem, mającym skonkretyzowane ramy czasowe (targi, promocja), warto zadbać o produkcję z większym wyprzedzeniem.
  2. Bądź w stałym kontakcie online. Dzięki elektronicznej formie kontaktu cały proces realizacji przebiegnie sprawniej.
  3. Sprawdź wszelkie dodatkowe pliki graficzne, zanim je do nas prześlesz. Jak je odpowiednio zeskalować dowiesz się, wchodząc w specyfikacje.
  4. Poza warunkami technicznymi obrazów przeskanuj je pod względem poprawności językowej. Sprawdź, czy nie zawierają literówek, zanim zostaną przekazane do produkcji.
  5. Jeśli chcesz mieć pewność co do poprawności wykonania zlecenia, prześlij płytę wzorcową.
  6. Chcesz uzyskać gotowe zamówienie jak najszybciej? Nie czekaj z akceptacją projektów i wybieraj opcje dostawy, które zapewnią sprawne dostarczenie gotowego materiału.
  7. Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie, skorzystaj z kuriera lub paczkomatu – w przypadku dużych zamówień i potrzeby wykorzystania większych opakowań, wysyłamy gotowy produkt za pośrednictwem kuriera.

 

Zamów tłoczenie płyt DVD cennik dopasujemy do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać cenę realizacji. Ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj i już dziś zamów tłoczenie płyt DVD lub tłoczenie płyt CD – cennik może ulec zmianom w przypadku wybrania niestandardowego zakresu prac i dodatkowych opcji. Napisz dokładnie, czego oczekujesz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną wycenę. Zapytaj nas o promocje i zniżki. Wybierz dogodną formę kontaktu. Zadzwoń lub zadaj pytanie, wybierając formularz online. Odwiedź naszą strefę FAQ. GN to gwarancja szybkiej realizacji i profesjonalnego doradztwa.