Nadruki na płycie CD

Nadruki na płycie CD Warszawa

Oferta GN obejmuje nadruki na płycie CD – zlecenia realizujemy przy zamówieniach online lub przy zamówieniu złożonym w siedzibie firmy w Warszawie. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne metody gwarantujące trwałość grafiki znajdującej się na krążku oraz jej perfekcyjną jakość. Aby w pełni sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów, w ramach doradztwa proponujemy kilka różnych rozwiązań związanych z technologią nanoszenia druku na optyczne nośniki danych, a także fachową pomoc w doborze tej najodpowiedniejszej. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować. Wybierz profesjonalne usługi dopasowane do potrzeb i budżetu. Skonsultuj się z nami, wybierając dogodną dla siebie formę kontaktu. Zadzwoń lub napisz do nas, klikając w formularz online.

 

Nadruki na płycie CD – czym są?

Nadruki na płycie CD i DVD wykonywane są w technologii wykorzystującej nowoczesne metody druku takie jak jet-ink (druk natryskowy), sitodruk lub metodę offsetową. Wszystkie wymienione techniki zapewniają efekt zgodny z oczekiwaniami klientów. Doradzamy przy wyborze odpowiedniej metody po dokładnej analizie zlecenia i wielkości nakładu. Usługi nadruku mają szerokie zastosowanie i wykorzystywane są między innymi do celów:

  • komercyjnych,
  • promocyjnych,
  • reklamowych,
  • informacyjnych,
  • lub innych.

 

Nadruk na płycie CD – skorzystaj z dostępnych metod?

Jeżeli chcesz, aby zamówienie było zoptymalizowane do Twoich potrzeb, podczas podejmowania decyzji dotyczącej wyboru metody, jaką naniesiona zostanie grafika na nośnikach kompaktowych, weź pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim to, jak dużego nakładu dotyczy zlecenie, oraz na jakiej jakości obrazu Ci zależy. Istotne okaże się także przeznaczenie nośnika, na którym wykonano nadruk (użytek prywatny lub dystrybucja i sprzedaż). W zależności od potrzeb pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie. Oferta obejmuje następujące technologie druku:

 Metoda „INK-JET”

 

Nadruki na płycie CD i DVD wykonywane metodą ink-jet, polecane są przez nas przy niewielkich nakładach. Obraz uzyskiwany na nośniku cechuje się fotograficzną dokładnością, znakomitymi przejściami tonalnymi oraz dobrym odwzorowaniem kolorów. Ink-jet printing to metoda wielokolorowego nadruku na płytach DVD i CD, opłacalna przy małych zamówieniach, co bezpośrednio wpływa na obniżenie kosztów nadruku.

 Technologia sitodrukowa i offsetowa

jeżeli planujesz większy nakład, opłacalny okaże się wybór metody sitodruku lub offsetowej. W tym przypadku druk wykonywany jest w kolorach pantenowych (od 1 do 6 kolorów) lub w CMYK. Gwarantują one duże nasycenie barw, wysoką estetykę obrazu oraz jego trwałość. Ta technologia sprawdzi się zwłaszcza w przypadku projektów zawierających grafikę wektorową. Niezależnie od wybranej palety barw zawsze można liczyć na najwyższą jakość zdjęć znajdujących się na nośniku danych.

 

Nadruk na płycie CD Warszawa – cena

Oferujemy tanie nadruki na płycie CD wykonywane dowolnie wybraną metodą, zapewniającą wysokiej rozdzielczości obraz odporny na ścieranie. Decydując się na zamówienie w GN masz pewność, że otrzymasz produkt zgodny z Twoimi wymaganiami. Wyróżniają nas atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Sprawdź cennik. Skontaktuj się z nami, aby poznać dokładny koszt zamówienia. Zapytaj nas o promocje i zniżki.

Gdzie zrobić nadruki na płycie CD – oferta GN Warszawa

 

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i zamów wysokiej jakości nadruki na płycie CD. Zachęcamy do zapoznania się z wymaganiami technicznymi, jakie powinny spełniać dostarczane do nas materiały, aby można było na nich wykonać najwyższej jakości nadruk. Wszelkie potrzebne informacje dostępne są w dziale specyfikacje. Wybierz dogodną formę kontaktu. Zamów nadruki na płycie CD już dziś.

Nadruk na płytach CD-R i DVD-R metodą Ink-Jet:

Projekt nadruku powinien być dostarczony w formacie jpg lub tiff

Przestrzeń kolorów: RGB

Zarówno plik z projektem, jak i elementy składowe (np. logotypy, zdjęcia) powinny być zapisane w rozdzielczości 300 dpi.

Pole zadruku: max średnica zewnętrzna 118 mm

Prosimy nie określać średnicy wewnętrznej (bez zaznaczenia wewnętrznego okręgu płyty)

W przypadku projektów do nadruku na CD-R lub DVD-R nie ma tzw. spadów.

 

Nadruk na płytach CD-R i DVD-R oraz płytach tłoczonych, metodą sitodruk lub offset.

Projekt nadruku powinien być dostarczony w formacie pdf (CMYK lub PANTONE)

fonty prosimy przekonwertować do krzywych.

Zarówno plik z projektem, jak i elementy składowe (np. logotypy, zdjęcia) powinny być zapisane w rozdzielczości 300 dpi.

Aby tekst na nadruku był widoczny i czytelny, minimalny rozmiar czcionki to 4,5 pkt (w kontrze 6 pkt).

Sitodruk 1 – 5 kolorów:
Pole zadruku:
34-117 mm lub 19-117 mm.

Zachęcamy do skorzystania z naszych szablonów podczas projektowania nadruku – do pobrania w formacie pdf.

Pobierz szablon CD-R
Pobierz szablon DVD-R

UWAGA! GN nie odpowiada za błędy w druku spowodowane niedostosowaniem się do niniejszych specyfikacji