Opakowania na płyty

Szukasz opakowań na CD wykonanych z różnych materiałów? Potrzebujesz zapakować CD w specjalnej kopercie na płyty? W takim razie trafiłeś pod właściwy adres, bo możemy zaproponować Ci szeroki wybór opakowań do płyt CD.

Aby nośniki cyfrowe na długo zachowały swoją trwałość, potrzebne będą odpowiednie opakowania na CD i DVD, chroniące płytę przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, w tym chociażby zarysowaniami mogącymi przyczynić się do uniemożliwienia prawidłowego odtworzenia zawartych na niej danych. Dlatego opakowania do płyt są jednymi z oferowanych przez nas produktów. Każda z naszych propozycji w tym zakresie wykonana jest z najlepszych materiałów i przy zastosowaniu najnowszych metod drukowania. Papierowe koperty na płyty czy inne opakowania wykonane z tworzyw sztucznych są bardzo estetycznym produktem, a do tego niedrogim.

Koperty kartonowe i inne opakowania do płyt

Wśród usług naszej firmy obok tworzenia nadruków na CD, DVD i kopiowania nośników znajduje się także pakowanie płyt. Ponieważ potrzeby naszych klientów są różne, tak samo jak i przeznaczenie zamawianych przez nich produktów, oferujemy kilka rodzajów opakowań na płyty, między innymi szeroki wybór kopert kartonowych, ekopacków, digipacków i klasycznych opakowań z tworzyw sztucznych. Wszystkie te propozycje opakowań do płyt prezentują się bardzo efektownie. Na każdym z nich można również umieścić dowolny nadruk. Produkowane przez nas opakowania na płyty CD i DVD, w tym koperty na płyty takie jak koperty kartonowe, łączą funkcjonalność z estetyką wykonania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań do płyt, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią posłużą Państwu fachową radą z zakresu produkcji płyt CD oraz DVD. Koperty kartonowe lub inne opakowania na płyty wykonujemy terminowo oraz w atrakcyjnych cenach! Sprawdź to już dziś!

Oferta opakowań

 

Opakowania CD

 • Pudełko 1 CD czarny tray

  Pudełko 1 CD czarny tray

 • Pudełko 1 CD bezbarwny tray

  Pudełko 1 CD bezbarwny tray

 • Pudełko 1 CD Slim bezbarwny tray

  Pudełko 1 CD Slim bezbarwny tray

 • Pudełka 1 CD Mini i Slim czarny tray

  Pudełka 1 CD Mini i Slim czarny tray

 • Pudełka 1 CD Mini i Slim bezbarwny tray

  Pudełka 1 CD Mini i Slim bezbarwny tray

 • Pudełko 2CD czarny tray

  Pudełko 2CD czarny tray

 • Pudełko 2CD bezbarwny tray

  Pudełko 2CD bezbarwny tray

 • Pudełko 4CD czarne

  Pudełko 4CD czarne

 • Pudełko PP 1 CD/DVD czarne

  Pudełko PP 1 CD/DVD czarne

Opakowania DVD